Jeśli prowadzisz firmę i chcesz bezbłędnie wystawiać faktury, wypróbuj eFaktura.nl

Zapracowani i ambitni przedsiębiorcy nie chcą marnować czasu na administrację, chcą wykonywać swoją pracę, która jest ich pasją i skupić się na tym by robić to jak najlepiej. Dlatego polscy przedsiębiorcy w Holandii wybierają program eFaktura.nl, który pozwala im łatwo i szybko wystawiać holenderskie faktury.

Hopsalala – świetny przykład na to, że pasja może przerodzić się w biznes. Basia Ormaniec to kreatywna dusza, której eFaktura ułatwia zarządzanie dokumentami. Poznajcie jej inspirującą historię TU

Techton B.V. zajmuje się wykonywaniem usług w branży budowlanej. Świadczy pełen zakres usług zaczynając od fundamentów, aż po prace wykończeniowe w całej Niderlandii. ​

Klaun Malinka – najbardziej rozpoznawalna polska animatorka zabaw dla dzieci w Holandii. Ma niekończącą się listę pomysłów na szalone harce, figle i sztuczki. Jej obecność to gwarancja niezapomnianej zabawy.

Buduj.nl to portal zrzeszający najlepszych specjalistów z branży budowlanej i remontowej. Działa na rzecz współpracy i dzielenia się wiedzą o rynku holenderskim. Organizator Forum Budowlanego – największego eventu dla Polaków z branży.

Wypróbuj za darmo przez 30 dni wszystkie funkcje eFaktura.nl