eFaktura to pierwszy system stworzony na potrzeby polskich przedsiębiorców w Holandii, Belgii i Niemczech.

Oferujemy Ci system w języku polskim do wystawiania faktur, prowadzenia ewidencji godzin i kilometrów. To ułatwienie Twojej pracy jeśli jesteś właścicielem małej lub średniej firmy, tak byś mógł poświęcić więcej czasu na prowadzenie swojego przedsiębiorstwa.

Niezależnie od Twojej wiedzy technicznej lub administracyjnej.

Kontrola numeracji i daty faktury

System sam pilnuje, aby numeracja i data faktury była prawidłowa, numery były kontynuowane i nie powtarzały się.

Dokument PDF

Księgowi często mają do czynienia ze źle wystawionymi fakturami. Zdarza się także, że wysyłany jest plik Word (otwarty plik) w którym można jeszcze pozmieniać dane. U nas zapiszesz swoją fakturę z bezpiecznym pliku PDF.

Baza Faktur

Wszystkie wystawione przez Ciebie faktury są bezpiecznie przechowywane w naszym systemie. Nie musisz się bać, że zapisana faktura zniknie z Twojego komputera lub że nie będziesz mógł jej znaleźć.

Mobilnie

Ułatwiamy Ci prowadzenie działalności także mobilnie. Nasz system jest przystosowany do używania na każdym smartfonie.

Duplikacja Faktur

Każdą fakturę możesz duplikować nadając jej nowy w kolejności numer. Dzięki temu z łatwością wystawisz tę samą usługę jeszcze raz zmieniając tylko nazwę klienta lub ilość przepracowanych godzin lub produktów.

Własny logotyp

Faktura to także Twoja wizytówka. Dodaj swoje logo a pojawi się na fakturze. Jest to przydatne do utrwalania wizerunku Twojej firmy pośród swoich klientów.

Odwrotne Obciążenie

W niektórych przypadkach podatek VAT nie jest płacony przez Ciebie, ale przez Twojego zleceniodawcę. Mechanizm taki nazywa się odwrotne obciążenie, po holendersku verleggingsregeling, a po niemiecku, Umkehrung der Steuerschuldnerschaft. Spotkasz się z tym w branży budowlanej ale także w przypadku świadczenia usług  na rzecz firmy z innego państwa europejskiego.

Na fakturze nie podajesz wtedy kwoty podatku VAT, tylko podajesz informację: VAT przełożony. Pamiętaj by koniecznie podać nr VAT firmy, na którą przenosisz obciążenie.

W eFaktura możesz wybrać funkcję Odwrotne obciążenie, a faktura dopasowuje się sama!

 

Firmy zwolnione z VAT

Jeśli jesteś właścicielem małej firmy możesz zostać zwolniony z większości zobowiązań dotyczących podatku VAT. Korzystając z tej możliwości nie naliczasz też podatku swoim klientom. 

W eFaktura stworzyliśmy możliwość by dostosować Twoje faktury, jeżeli Twoja firma zwolniona jest z podatku VAT

 

Wypróbuj za darmo przez 30 dni wszystkie funkcje eFaktura.eu